Światowy Dzień Piłki Nożnej

10 grudnia obchodziliśmy Światowy dzień Piłki Nożnej. Z tej okazji nauczyciele języków obcych przygotowali konkursy o tematyce futbolowej, krzyżówkę w trzech językach i konkurs "Piłkarze w dzieciństwie". Głównym punktem imprezy był mecz piłki nożnej BKS Chemik vs MUKS, komentowany przez p. Jana Szczepkowskiego, który swoim ciętym językiem dorównywał najwybitniejszym telewizyjnym sprawozdawcom sportowym. Przy aplauzie kibicującej publiczności szkolnej, mecz zakończył się wynikiem 6:7. O oprawę muzyczną zadbał p. Marcin Budzyński, a słodki poczęstunek wyrównał piłkarzom bilans energetyczny. Na zakończenie uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.

/E.Piotrowiak, B.Morawska, K.Radomska-Wypych, E.Korput-Rybska, J.Szczyrba, L.Bożejewicz, J.Szczepkowski/