10. rocznia nadania szkole imienia Bydgoskich Olimpijczyków

1. czerwca uroczyście obchodziliśmy 10. rocznicę nadania szkole imienia Bydgoskich Olimpijczyków.

Gościliśmy w szkole wielu znamienitych gości, między innymi wiceprzewodniczącego Rady Miasta pana Jana Szopińskiego i zastępcę Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu pana Tomasza Wierzewskiego.

Honorowymi gośćmi uroczystości byli patroni szkoły - Bydgoscy Olimpijczycy. W ich imieniu ciepłe słowa do młodzieży skierował pan Antoni Rosołowicz - uczestnik Olimpiady w Rzymie w 1960r.

Swoją obecnością zaszczyciły nas również panie Lucyna Malinowska i Barbara Szwajkowska, które wcześniej pełniły funkcję dyrektora szkoły.

Część artystyczną – Igrzyska Olimpijski - przygotowali uczniowie, którzy w tym dniu mieli możliwość uczestniczenia w licznych konkursach i projektach edukacyjnych oraz mogli obejrzeć rozgrywki piłkarskie i mecz piłki siatkowej.