Dzień Przedsiębiorczości

Dnia 26.04.2016 w naszej szkole odbył się „Dzień Przedsiębiorczości”. Goście w charyzmatyczny sposób przedstawiali swoje stanowisko w kwestii realizowania swojego życia zawodowego w zgodzie ze sportem. Począwszy od entuzjastycznych wypowiedzi pana Krzysztofa Głombowicza - człowieka pałającego się różnymi dziedzinami sportu, począwszy od podnoszenia ciężarów po bieganie super maratonów, aktualnie będącego dziennikarzem sportowym, przez przepełnione gestykulacją i energią wypowiedzi pana Błażeja Stawiarskiego - pracownika Urzędu Miasta Wydziału promocji, będącego autorem projektu „Aktywna Bydgoszcz”, a kończąc na osobistej historii z życia pani Karoliny Gruszeckiej - dietetyczki, instruktora fitness, trenera personalnego i medycznego oraz szkoleniowca.

Skupienie i zainteresowanie panujące na sali podkreśla, że 13. edycja Dnia Przedsiębiorczości w uczniach naszego liceum pozostanie długo w pamięci, a co ważniejsze pozostanie w głowach.

p. Urszula Kowalewska