IV Turniej im. Huberta Wagnera w piłce siatkowej w naszej szkole

W dniach 24-26 października 2014r. w naszej Hali Olimpijczyków odbywał się IV Turniej im. Huberta Wagnera organizowany przez BKS Chemik Bydgoszcz i Urząd Miasta Bydgoszczy.

Na Turniej Kadetów przyjechały drużyny Energetyka Poznań, UKS Rataje Poznań, NTS-Trójka Nakło, MKS MDK Warszawa oraz BKS Chemik I Rocznik 98' i BKS Chemik II Rocznik 99'.

Od piatku do niedzieli odbyło się 15 spotkań, które oceniali sędziowie z Kujawsko-Pomorskiego Wydziału Sędziowskiego. W turnieju drużyny grały trzy sety "każdy z każdym", a każdy wygrany set dawał drużynie 1 punkt.

Po bardzo zaciętych i emocjonujących spotkaniach IV Turniej im. Huberta Wagnera wygrała drużyna MKS MDK Warszawa!

II miejsce zajęła drużyna BKS Chemik I 98', III miejsce - BKS Chemik II 99'. IV miejsce przypadło NTS Trójka Nakło, V miejsce zajął Energetyk Poznań, a VI - UKS Rataje Poznań.

Gratulujemy!

Wyróżnienia otrzymali również najlepsi zawodnicy swoich drużyn:
  • Warszawa - Kamil Kulbacki
  • Chemik I - Karol Zimniak
  • Chemik II - Michał Krawczyk
  • Rataje Poznań - Grzegorz Galant
  • Energetyk Poznań - Jakub Szwedowicz
  • Nakło - Szymon Suchomski
Wyłoniono także najlepszych zawodników Turnieju na poszczególnych pozycjach:
  • MVP Turnieju - Maciej Walasek (MDK Warszawa)
  • Najlepszy przyjmujący - Bartłomiej Bogucki (MDK Warszawa)
  • Najlepszy Libero - Patryk Praca (Chemik II Bydgoszcz)
  • Najlepszy atakujący - Bartłomiej Jakimowicz (MDK Warszawa)
  • Najlepiej blokujący - Jakub Abzamowicz
  • Najlepiej Rozgrywający - Szymon Jezierski

W drużynie BKS Chemik I Rocznik 98' wystąpili uczniowie naszej szkoły: Karol Zimniak, Patryk Mendel, Wojciech Sidorowicz, Jakub Kłobucki, Wojciech Stachowicz, Maciej Różański, Michał Mikler, Sebastian Gaura, Wojciech Kowalski, Bartosz Baranowski, Patryk Gaffke. Trenerem chłopców jest p. Bartosz Zaparucha.