KINO JEREMI ZAPRASZA NA FILMY

Od stycznia 2018 r. Kino Jeremi mieszczące się w Liceum Ogólnokształcącym nr XV w Fordonie przy ulicy Berlinga 13 zaprezentuje nowy repertuar. 

Na początek „Jeremi” zaprasza na cykl filmów kina europejskiego zatytułowany „Miłosne  perypetie, czyli wszystko się może zdarzyć…”.

Filmy będą wyświetlane w czwartki o godzinie 19:00.

Repertuar i rezerwacje na stronie www.kinojeremi.liceumxv.edu.pl

 

Filmy wyświetlane są w nowoczesnej, klimatyzowanej sali kinowej, dysponującej 82 wygodnymi fotelami kinowymi ustawionymi systemem schodkowym, co zapewnia doskonałą widoczność z każdego miejsca. Sala wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt projekcyjny i nagłaśniający produkcji amerykańskiej o najlepszych obecnie dostępnych na rynku parametrach.

Nad programem Kina czuwa Stowarzyszenie Miłośników Filmu Dyskusyjny Klub Filmowy Jeremi (DKF Jeremi). Aby stać się członkiem Stowarzyszenia, należy podpisać Deklarację Członkowską zobowiązującą do udziału w działalności DKF Jeremi i realizacji jego celów oraz terminowego opłacania składek członkowskich w wysokości 12 zł na miesiąc lub 30 zł na trzy miesiące.

Członkowie DKF Jeremi na wszystkie seanse prezentowane w Kinie Jeremi mają wstęp wolny. Ceny biletów dla pozostałych osób wynoszą: normalny – 10 zł, ulgowy – 6 zł (z biletów ulgowych mogą korzystać osoby powyżej 60 roku życia, młodzież szkolna oraz studenci do 26 roku życia – za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/ studenckiej).

Poza tym w soboty o godz. 10:00 organizowane są bajkowe poranki dla dzieci wraz z opiekunami, na które wszyscy mają wstęp wolny. Najbliższy seans dla dzieci odbędzie się 13 stycznia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!