Konkurs na edukacyjną EKO-GRĘ rozstrzygnięty!

Uczniowie Gimnazjum nr 52 wzięli udział w międzyszkolnym  konkursie na edukacyjną EKO-GRĘ zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 . Konkurs miał charakter zespołowy, polegał na przygotowaniu  gry edukacyjnej o tematyce ekologicznej przeznaczonej dla dzieci ze szkół podstawowych.

Uczniowie naszego gimnazjum spisali się znakomicie jako twórcy ekologicznych gier:

2. miejsce zdobyła gra „Eko – Memory”, przygotowana przez zespół z klasy 3b w składzie: N. Antys, W.Chaniak, M.Dadok, W.Szymańska

Wyróżnienia  otrzymały gry:
  • „Tropem ekologii" - gra przygotowana przez zespół z klasy 3a: Mela Alcan, A. Bąkorowska, S. Grzegorzewska,M. Kołakowska
  • „Ekowyścigi” - gra przygotowana przez zespól z klasy 1a: Z. Kaźmierczak, M. Przewoźna, Z. Wojtarowicz, K. Zakrocka

Zdobywcy 2. miejsca otrzymali talon do Multikina na dowolny film, wyróżnione zespoły otrzymały nagrody rzeczowe.

Wszystkie gry stworzone przez uczestników konkursu zostaną przekazane do bydgoskich szkół podstawowych i przedszkoli.

M. Bellwon