Pierwszy krok, by wejść w "świąteczny czas", za nami!

7 grudnia w naszej szkole odbyła się wyjątkowa chwila "Zapalania Choinki", ufundowanej w tym roku przez p. Beatę Paprocką. Tradycją jest, że p. Dyrektor Mirosław Chojecki, w towarzystwie zebranych uczniów naszej szkoły, w uroczysty sposób rozpoczyna okres oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Piękna, duża i żywa choinka stoi przy wejściu do naszej szkoły, codziennie wzbogacana ozdobami naszych uczniów. Pod nią pojawią się jeszcze prezenty dla rodaków mieszkających na Białorusi, które przygotują wraz z Samorządem Szkoły nasi uczniowie.

Już dziś pojawiły się pierwsze kroki pozyskiwania funduszy na ten zacny cel. Przykładem tego przedsięwzięcia była szkolna kawiarenka pachnąca wypiekami naszych uczniów i ich rodzin.

Przed nami jeszcze kilka dni szkoły, klasowe wigilie i będziemy sobie życzyć: Wesołych Świąt!

/M.Budzyński/