Sukces uczennicy z Gimnazjum nr 52

Na terenie powiatu bydgoskiego odbyła się XXV Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Laureaci etapów szkolnych, którzy zainicjowali wśród swoich rówieśników akcje, mające na celu popularyzację aktywności ruchowej, zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego. W dniu 16 grudnia 2016 r. w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy 31 zawodników odpowiadało na zestaw pytań testowych przygotowanych przez Zarząd Główny PCK.

Naszą szkołę reprezentowali :

Natalia Barczak – klasa 2bg

Anna Dąbrowska – klasa 2ag

Agnieszka Przytarska  - klasa 2E LOMS

Damian Perczak – klasa 2E LOMS

Poziom wiedzy uczestników Olimpiady był bardzo wyrównany i o ostatecznym wyniku zadecydowała dogrywka.

W kategorii gimnazjalnej uczennica  z klasy 2b  Natalia Barczak zajęła  II miejsce i zakwalifikowała się do etapu okręgowego.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie .

M. Bellwon, A. Geppert