Tydzień Przedsiębiorczości w WSB

Maturzyści z klas 3B i 3D uczestniczyli w odbywających się w Wyższej Szkole Bankowej spotkaniach w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości.

Uczniowie mieli możliwość wysłuchania wykładu na temat kreatywnego CV i wizerunku w sieci oraz wzięli udział w warsztatach z wystąpień publicznych "Mów i zwyciężaj". Cenne było także wysłuchanie i aktywne uczestniczenie w prezentacji "CV czy Resume? Jak poprawnie napisać CV po angielsku". Prezentacja została przeprowadzona w języku angielskim, a więc maturzyści mieli doskonałą okazję sprawdzenia swoich umiejętności językowych przed nadchodzącymi egzaminami. Wszystkie zajęcia stanowią cenną podpowiedź jak zaprezentować przyszłemu pracodawcy swoją sylwetkę, aby otrzymać wymarzoną pracę.