Zajęcia laboratoryjnych na uczelniach dla gimnazjalistów

Przedstawiamy propozycję zajęć laboratoryjnych na uczelniach dla gimnazjalistów.

Zdolni młodzi chemicy mogą wziąć udział w zajęciach laboratoryjnych prowadzonych na Collegium Medicum UMK, zaś pasjonaci fizyki mają szansę popracować w laboratorium fizycznym

W ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” realizowane będą:

1. zajęcia laboratoryjne z chemii dla gimnazjalistów w wymiarze 6 spotkań po 3 godziny, w laboratorium Katedry i Zakładu Technologii Chemicznej Środków Leczniczych, Wydziału Farmaceutycznego CM UMK
  2. zajęcia laboratoryjne z fizyki dla gimnazjalistów w wymiarze 7 spotkań po 3 godziny, w laboratorium Instytutu Fizyki, Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki UKW

Zajęcia będą odbywały się w okresie kwiecień – czerwiec br. Szczegółowe zakresy tematyczne wraz z konkretnymi terminami zajęć znajdują się w załącznikach.

Chętni zdolni gimnazjaliści proszeni są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go w sekretariacie Pałacu Młodzieży do dnia 14 kwietnia br. (sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-19.00).

W przypadku dużej liczby zgłoszeń i braku możliwości wyłonienia grupy docelowej na podstawie rekomendacji nauczyciela, organizator przewiduje przeprowadzenie badania kompetencji przedmiotowych.

Wszystkie informacje dostępne są na portalu „Zdolni znad Brdy”: edu.bydgoszcz.pl.

Do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy dla ucznia .doc