Zakończenie roku szkolnego uczniów klas III LOMS

24.04.2015r. w Sali Konferencyjnej Stadionu Zawisza odbyło się uroczyste zakończenie  zajęć edukacyjnych klas trzecich XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego.
To podniosłe wydarzenie dla tegorocznych absolwentów XI LOMS było ostatnia okazją do spotkania uczniów, ich rodziców, prezesów klubów sportowych, dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego i trenerów.
Były poważne przemówienia i akcenty humorystyczne. Wszystkim gościom towarzyszyło wzruszenie. Tradycyjnie uhonorowano najlepszych sportowców za wybitne osiągnięcia statuetką „Olimpijka”. Absolwentem Szkoły z najwyższą średnią został Jan Lesiuk (średnia 5,0), który otrzymał Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu i oczywiście powodzenia na maturze!