Zbieramy Talenciaki !!!

Nasza szkoła bierze udział w akcji sieci supermarketów LIDL

"Szkoły pełne talentów".

Akcja ma zmobilizować uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich sympatyków XI LOMS do wspólnego działania na rzecz naszej szkoły.

Talenciaki można otrzymać w każdym sklepie stacjonarnym LIDL po dokonaniu zakupów za min. 50 zł, zawierających przynajmniej jeden owoc lub warzywo.

Następnie należy je aktywować na stronie lidl.pl/Szkoły wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich kod QR.

Kolejny krok to przypisanie ich do naszej szkoły, która jest zarejestrowana w tej loterii. Talenciaki możecie również przekazać szkole w tradycyjnej formie i składać do specjalnych pudełek w szatni i w sali 303.

Każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii.

Można w niej wygrać blisko 100 rodzajów nagród, m.in. rozmaite pomoce multimedialne, bogaty sprzęt sportowy i biurowy, który może służyć naszej placówce w uatrakcyjnieniu nauki.

Talenciaki będą wydawane w sklepach do 13.11.22, a więc ruszajmy na zakupy!