Nauczyciele i trenerzy

Nauczyciele i trenerzy XI LOMS                                                   2019/2020 

 

Nazwisko i imię
Przedmiot
Nazwisko i imię
Przedmiot 

Arbszajtis Anna 

historia, wos 

Lewandowski Jacek

trener - lekkoatletyka

Banachowicz Anna 

n-el bibliotekarz, informatyka

Matuszczak Agata

matematyka

Baraszkiewicz Paweł

trener - kajakarstwo

Maziarz Szymon

trener - piłka nożna

Bartelak Jerzy

ed. dla bezpiecz.,historia

Minda Mateusz

psycholog sportu

Bełka-Siemion Aneta

trener - wioślarstwo

Morawska Barbara

j. niemiecki, j.angielski

Bożejewicz Ludmiła

j. niemiecki, j.angielski

Nowak Anna

pedagog

Budzyński  Marcin

geografia, religia

Nowakowski Waldemar

trener - wioślarstwo

Dziekoński Rafał

trener - wioslarstwo 

Olejniczak Hanna

matematyka

Chojecki Mirosław

Dyrektor szkoły

historia, wos

Osiński Daniel

trener - piłka nożna

Gapska Weronika

matematyka, fizyka

Oździńska Joanna             

zajęcia artystyczna

Gąsior Rafał  

trener - piłka siatkowa

Paluszczak Tomasz

trener - kajakarstwo

Geppert Agata 

biologia 

Paprocka Beata

religia

Graduszewski Adam

trener - strzelectwo

Piotrowiak Ewelina

język niemiecki 

Gruszka Piotr

trener – piłka nożna

Połońska Anna

język polski, informatyka

Hoffmann Artur

trener - piłka siatkowa

Radomska-Wypych Kinga

język angielski

Janaszkiewicz Małgorzata

język polski

Rogóż Tomasz

trener - piłka nozżna

Jankowska Zdzisława

historia, wos

Ruczyński Michał

trener - kajakarstwo

Jankowski Łukasz

trener - piłka nożna

Sengebusch-Małecka Beata

język polski, wok

Juhnke Maciej

trener - kajakarstwo

Sierocki Paweł

trener - kajakarstwo

Kara Daniel

trener - kajakarstwo

Słowiński Mariusz

trener - kajakarstwo

Kazieko Izabela

język angielski, język polski

Stefańska  Malwina

 trener - lekkoatletyka

Kiełpinska Anna

wychowanie do życia w rodzinie

Szczepkowski Jan

trener - kajakarstwo

Klawitter Mateusz

trenerm- Wwioslarstwo

Szczyrba Joanna

język angielski 

Kopczyk Agata

trener - piłka siatkowa

Szukaj-Gamalczyk Katarzyna

język polski, etyka

Korput-Rybska Ewa

język angielski

Walczak Piotr

wychowanie fizyczne

Kowalczyk Krzysztof

trener - piłka siatkowa

Wesołowska Sylwia

matematyka

Kowalewska Urszula

chemia, przedsiębiorczość

Witkowicz Grażyna

geografia

Kucińska Aneta

język polski

Zaparucha Bartosz

trener - piłka siatkowa

Kujawa Marta 

biologia, chemia

Zawichrowska Anna

wychowanie fizyczne

Kwiatkowski Maciej

trener - piłka siatkowa

Zgorzelak Marcin

trener - wioślarstwo

Landowska Agnieszka

Wicedyrektor szkoły

historia, wos