Brązowa Bydgoszcz !

Drużyna Sportis KKP Bydgoszcz prowadzona przez Patryka Szymczaka i Karolinę Bietracką z brązowym medalem Mistrzostw Polski Juniorek U-17. Dnia 10.06.2023r. zakończył się rewanż półfinałowego meczu Centralnej Ligi Juniorek U-17.

Piłkarki z Bydgoszczy przegrały na wyjeździe z WKS Śląsk Wrocław Piłka Nożna Kobiet 2:4 (do przerwy 2:0 dla Śląska).
Bramki dla Sportis KKP CLJ U-17: 51', 58' Oliwia Jendrasiak 

 

Śląsk Wrocław wygrał w dwumeczu 6:3 i awansował do finału Centralnej Ligi Juniorek U-17.

Wielkie brawa dla zawodniczek i uczennic naszej szkoły oraz sztabu. Gratulacje !!!

 

Zawodniczki : Kinga Rabinek, Oliwia Nowińska, Nadia Wosik, Gabriela Michałek, Zuzanna Czapiewska, Julita Lipińska, Amelia Bordiehn, Jagoda Rachuba, Oliwia Jendrasiak, Joanna Turzynska, Wiktoria Ratyńska , Nadia Arbszajtis, Karolina Szews, Emilia Sobierajska, Klaudia Rykowska, Kamila Turzynska, Yeva Chukanova, Kinga Wyrwas, Anna Pietraszewska, Martyna Kubiak, Bianka Kułaga, MartynaBartczak.