Czar studniówkowej nocy w XI LOMS w Bydgoszczy!

Jako to zawżdy bywało, takoż i Roku Pańskiego 2023 najprzedniejsi Żakowie XI Liceum Ogólnokształcącego im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzostwa Sportowego Bal Studniówkowy wyprawili dnia 20 stycznia w sali balowej "Niebieskie Migdały" Hotelu Best Inn w Bydgoszczy.

 

Zacni Goście, poddając zaproszenie łaskawej atencji, uświetnili uroczystość swą obecnością, a wesołe pląsy, takoż i smakowite jadła, radowały biesiadników!

Czyż powyższe słowa nie oddają tego, co się działo...? I owszem! W końcu nadszedł ten moment długo przez wszystkich wyczekiwany, gdyż zabawa była wyjątkowa, bo pojawili się wspaniali nasi tegoroczni maturzyści wraz z nauczycielami, trenerami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Już od pierwszego utworu, pojawiło się mnóstwo zaangażowanych w taniec uczniów i nauczycieli. Lecz zanim to nastąpiło, przywitali zebranych gości dyrektor szkoły Mirosław Chojecki i Mama naszej maturzystki, a przedstawiciele tegorocznych maturzystów, szanując tradycje i obyczaje, rozpoczęli swój bal od dostojnego staropolskiego poloneza, do którego młodzież przygotowywała się przy ogromnym zaangażowaniu p. Piotra Walczaka. 

Tegoroczni maturzyści są pierwszym rocznikiem uczniów reformie podstawy programowej. Czas ich nauki obfitował w zawirowania. Musieli się zmierzyć nie tylko z nauką, treningami, szkolnymi i nastoletnimi problemami, ale przede wszystkim z nowy programem nauczania w 4-letnim liceum. Dlatego też wyrazem wdzięczności dla dyrekcji, nauczycieli, wychowawców i trenerów oraz rodziców, za ten wyjątkowy trud były kwiaty oraz wyróżnienia w różnych kategoriach podczas uroczystej gali "Olimpijskich Jedenastek". 

Na zakończenie serdeczne podziękowania kieruję do Wszystkich, którzy czynnie zaangażowali się w przygotowanie tegorocznego balu studniówkowego: pani Beacie Paprockiej, Nauczycielom,  Szanownym Rodzicom i uczniom.  

"Czar studniówkowej nocy..." niech pozostanie na długo w pamięci! By rozpalić na nowo emocje i wrócić myślami do tej nocy, zachęcam do obejrzenia materiału filmowego.  

https://youtu.be/8KM1Cw1VC70

 

/Marcin Budzyński/

Poniżej zdjęcia z niezapomnianej nocy:

  Szalona noc  szalona noc    Bawiliśmy się świetnie

Bawiliśmy się świetnie  Bawiliśmy się świetnie  Bawiliśmy się świetnie  Bawiliśmy się świetnie