Dobra muzyka i nastrój podstawą świetnej zabawy. To już XX Studniówka klas III XI LOMS

7 lutego w przepięknie przystrojonej sali budynku CWKS Zawiszy swoje "100-dni" do matury uczcili uczniowie klas trzecich XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Przy muzyce z różnych lat maturzyści bawili się do białego rana. Studniówka to jedyna w życiu impreza w gronie swoich rówieśników otwierająca bramę w dorosłość, to czas oczekiwania na najważniejszy w życiu egzamin maturalny.

Studniówkę otworzył  p. mgr Mirosław Chojecki, dyrektor XI LOMS. W ten wyjątkowy wieczór nie zabrakło uśmiechu, ale również wzruszeń. Uczniowie dumnie podkreślali, że jeszcze przez długi czas będą powracać myślami do murów szkoły. Myślę, że najbardziej będą wspominać swoją klasę i ludzi, których poznali, a zwłaszcza swoich trenerów, którzy nieraz „dali im wycisk” oraz wychowawców i nauczycieli.  Na pewno nie zapomną o wszystkich imprezach i zawodach sportowych, w których uczestniczyli.

Uczniowie w podziękowaniu za trud włożony w naukę i zaangażowanie, podziękowali Dyrekcji, wychowawcom i kadrze nauczycielskiej, a wyróżniający się nauczyciele otrzymali specjalne nagrody.

Wszystkim uczestnikom tegorocznej jubileuszowej, bo XX Studniówki, sukcesów w nauce i sporcie oraz pomyślnego zdania Egzaminu Dojrzałości.

Przygotował - Marcin Budzyński