Konkurs "Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości" - edycja 2015

Informujemy, że odbywa się X – jubileuszowa edycja konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości.

Rejestracja i I etap konkursu rozpocznie się 16 marca i potrwa do 30 marca(harmonogram). Tak samo jak w poprzednich edycjach, tak i w tym roku konkurs ma formę casestudy (zasady).

Zachęcamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie który pozwala pogłębić wiedzę ekonomiczną oraz zdobyć wspaniałe nagrody.

Konkurs Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości pokazuje jak cenna może okazać się wiedza zdobywa na Podstawach Przedsiębiorczości w szkołach, a także podczas samodzielnej nauki. W naszym zamyśle chcielibyśmy pokazać, że najbardziej istotna jest pomysłowość, która wsparta podstawowymi narzędziami i modelami ekonomicznymi prowadzi do najcenniejszych rozwiązań. Chcemy także pokazać jak może wyglądać przedmiot uczący podstaw Przedsiębiorczych.

 

Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie "Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości", organizowanym przez Fundację Studenckie Forum Business Centre Club, proszę o wejście na stronę Fundacji i zapoznanie się z bazą wiedzy i warunkami konkursu na stronie http://najlepsze-zajecia.pl/edycja-2015/

Urszula Kowalewska - nauczyciel przedsiębiorczości