Matura 2024 wystartowała!

7 maja 2024 roku nasi maturzyści zmierzyli się z egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Przed nimi jeszcze w środę matematyka, w czwartek język angielski oraz w kolejnych dniach ustna matura, a także egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym.

Matura jest dla wielu naszych Absolwentów najważniejszym egzaminem, przed jakim stanęli na ścieżce swojej edukacji. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć naszym tegorocznym maturzystom: "połamania pióra"!

Niech 9 lipca 2024 roku, podczas wręczenia świadectw maturalnych, pojawi się w Waszych sercach poczucia spełnienia, a słowa św. Pawła: "W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem..." (2Tm 4,7) i MATURĘ w XI LOMS zdałem, staną się po prostu faktem!!!
Tego Wam Drodzy Absolwenci serdecznie życzymy!!!