Nasze siatkarki wywalczyły brąz na Mistrzostwach Polski Kadetek.

10 maja 2015 w Proszowicach zakończyły się rozgrywki Kadetek  w Piłce Siatkowej.

KS Pałac Bydgoszcz zaprezentował się znakomicie zajmując trzecie miejsce.

 

Trzon zespołu stanowią uczennice naszej szkoły –  Ada Adamek, Dominika Bilicka,  Julka Brzoska, Paulina Jaskólska, Karolina Portalska, Natalia Sidor, Karolina Świderska, Ada Wysocka i Ola Marcinkiewicz.

 

Dziewczyny wykazały się dużymi umiejętnościami i niezwykłą wolą walki dzięki czemu wróciły z tarczą i medalami Mistrzostw Polski.

Ponadto na uwagę zasługuje fakt, że najlepszą blokującą turnieju okazała się Julka Brzoska, najlepszą środkową Karolina Świderska, najlepiej przyjmująca to Ada Adamek. Doceniono też grę Oli Marcinkiewicz i Dominiki Bilickiej, ale brawa należą się całemu zespołowi. 

Gratulujemy!