Pożegnanie uczniów klas czwartych XI LOMS
Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć znowu dalej.
A tam, gdzie jesteśmy obecnie, to tylko etap naszej drogi z odrobiną nadziei w zanadrzu

Wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz uroczystym odśpiewaniem Hymnu Polski rozpoczęła się piątkowa uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych XI Liceum Ogólnokształcącego im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy. W hali sportowej naszej szkoły, 28 kwietnia 2023 roku, spotkali się młodzi absolwenci szkoły, grono pedagogiczne, rodzice oraz zaproszeni goście.

Były poważne przemówienia i akcenty humorystyczne, między innymi 10 minutowa prezentacja multimedialna, przygotowana przez naszych uczniów, zatytułowana: "Przeżyjmy to jeszcze raz...", pokazująca różne epizody z trzech lat życia naszych absolwentów z murów naszej szkoły, treningów, zawodów oraz sukcesów sportowych.  Wszystkim obecnym towarzyszyło wzruszenie.

Tradycyjnie uhonorowano najlepszych sportowców za wybitne osiągnięcia sportowe, które wręczali trenerzy różnych dyscyplin sportowych naszej szkoły.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu i oczywiście powodzenia na maturze!