Sportis Kobiecy Klub Piłkarski Bydgoszcz

Styczeń 2024

Piłkarki UKS Tęczy Sportis SISU Bydgoszcz cieszą się ze zwycięstwa w Mistrzostwa Polski we futsalu kobiet w U17

Zawodniczki Tęczy Sportis SISU Bydgoszcz zostały mistrzyniami Polski w halowej piłce nożnej. W turnieju finałowym były bezkonkurencyjne. Straciły tylko jedną bramkę. Po sukcesie otrzymały powołania do reprezentacji Polski U-17. Już wyjeżdżają na testy za granicę.  więcej...

/ Fot. Kobiecysoccer.pl / Akademia Czarnych Sosnowiec/

SEZON 2023

Brązowa Bydgoszcz!

Drużyna Sportis KKP Bydgoszcz prowadzona przez Patryka Szymczaka i Karolinę Bietracką z brązowym medalem Mistrzostw Polski Juniorek U-17. Dnia 10.06.2023r. zakończył się rewanż półfinałowego meczu Centralnej Ligi Juniorek U-17.

Piłkarki z Bydgoszczy przegrały na wyjeździe z WKS Śląsk Wrocław Piłka Nożna Kobiet 2:4 (do przerwy 2:0 dla Śląska).

Bramki dla Sportis KKP CLJ U-17: 51', 58' Oliwia Jendrasiak

Śląsk Wrocław wygrał w dwumeczu 6:3 i awansował do finału Centralnej Ligi Juniorek U-17.

Wielkie brawa dla zawodniczek i uczennic naszej szkoły oraz sztabu. Gratulacje !!!

Zawodniczki : Kinga Rabinek, Oliwia Nowińska, Nadia Wosik, Gabriela Michałek, Zuzanna Czapiewska, Julita Lipińska, Amelia Bordiehn, Jagoda Rachuba, Oliwia Jendrasiak, Joanna Turzynska, Wiktoria Ratyńska , Nadia Arbszajtis, Karolina Szews, Emilia Sobierajska, Klaudia Rykowska, Kamila Turzynska, Yeva Chukanova, Kinga Wyrwas, Anna Pietraszewska, Martyna Kubiak, Bianka Kułaga, MartynaBartczak.

Jagoda Rachuba

-Puchar Polski futsalu na szczeblu wojewódzkim.

Maria Przybyszewska

Oliwia Nowińska

Amelia Bordiehn

Marta Kaczmarek

Martyna Kujawa

Marta Paduch

Martyna Kubiak

Julita Lipińska

Bianka Kułaga

Sezon 2022

27.01.2023r. uczennice XI LO MS wzięły udział w rozgrywkach 1/16  Pucharu Polski Kobiet w Futsalu pod szyldem UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz.  Ich rywalem był extraligowy UG Gdańsk, a pierwszy gwizdek zabrzmiał o 18.10.

Mimo trudnego początku gdzie, bydgoskie zawodniczki dzielnie walczyły i doprowadziły do wyniku końcowego 8:2!

Reprezentowały nas : Oliwia Nowińska, Kinga Rabinek, Emilia Sobierajska, Oliwia Jendrasiak, Zuzanna Czapiewska, Kinga Wyrwas, Julia Ruprik, Klaudia Rykowska, Anna Pietraszewska, Gabriela Michałek, Martyna Kujawa, Jagoda Rachuba, Bogna Szumska, Karolina Bietracka.

Piłkę w bramce umieściły : 2x Sobierajska, 2x Bietracka, 1x Wyrwas, 1x Jendrasiak, 1x Ruprik, 1x Szumska.

• Kinga Rabinek  (kl. 1G) - Puchar Polski futsalu na szczeblu wojewódzkim.
  • Emilia Sobierajska  (kl. 1G) - Puchar Polski futsalu na szczeblu wojewódzkim.
  • Jagoda Rachuba (kl. 2B) - Puchar Polski futsalu na szczeblu wojewódzkim.
  • Maria Przybyszewska (kl. 2B) - Puchar Polski futsalu na szczeblu wojewódzkim.
  • Oliwia Nowińska  (kl. 2B) - Puchar Polski futsalu na szczeblu wojewódzkim.
  • Marta Kaczmarek (kl.3B) -Puchar Polski futsalu na szczeblu wojewódzkim.

trenerzy: Patryk Szymczak, Karolina Bietracka

Reprezentantki XI LOMS z kompletem wygranych wróciły z wielkiego finału w Brodnicy i zostały nowym mistrzem wojewódzkim szkół ponadpodstawowych.

Wartym uwagi jest fakt, że nasze reprezentantki były sporo młodsze od ich konkurentek. W turnieju mogły brać udział dziewczyny z roczników 2002 i młodsze.

Nasza drużyna była złożona z dziewczyn z roczników 05-06 (2b i 1b). W turnieju finałowym nasze reprezentantki pokonały kolejno najlepsze szkoły z Górzna (4-0),Golubia Dobrzynia (3-1)  i Tucholi (6-1).
Dziękujemy wszystkim szkołom, które brały udział w licealiadzie za możliwość rywalizacji.

Na zdjęciu od góry od lewej:
Martyna Kujawa, Marta Paduch, Oliwia Nowińska, Wiktoria Łukasik, Julita Lipińska, Wiktoria Ratyńska,

Julia Jaśniewska, Karolina Szews, Natali Kerl, Jagoda Rachuba, Amelia Bordiehn.

Sezon 2021

trener P. Szymczak:

• Mistrzostwo Bydgoszczy Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej kobiet.
  • Awans na turniej finałowy – Mistrzostwa Polski Futsalu do lat 17 – 13-16.01.2022.
  • Centralna Liga Juniorek 2021/2022 – 5 miejsce po 1 z 2 rund.
  • Finał Pucharu Polski Kobiet na szczeblu wojewódzkim

• Mistrzynie Bydgoszczy Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej !!!!
Uczennice 11 LOMS obroniły tytuł Mistrza Bydgoszczy Szkół Ponadpodstawowych pewnie ogrywając swoich przeciwników w turnieju finałowym.

Reprezentowały szkołę: Oliwia Nowińska, Maja Krakowiak, Wiktoria Ratyńska, Karolina Szews, Natalia Kerl, Marta Kaczmarek, Wiktoria Łukasik, Marta Paduch, Jagoda Rachuba, Zuzanna Gwit, Martyna Kujawa.

Etap wojewódzki rozegramy na wiosnę !!!