Dyżury nauczycieli i trenerów

 Dyżury nauczycieli XI LOMS -  I semestr  roku szkolnego 2020/2021

( nauczyciele pozostają  do dyspozycji Rodziców w pokoju nauczycielskim osobiście oraz pod numerem telefonu  52 341 34 48 )

 

 

Lp.
Nazwisko nauczyciela
Dzień tygodnia
Godzina dyżuru

1

ARBSZAJTIS A.                                       historia

czwartek

11:35 – 12:20

2

BARTELAK J.                                edb, wos, his.

wtorek

15:20 – 16:05

3

BOŻEJEWICZ L.          j. niemiecki/ j. angielski

środa

15.20-16.05

4

BUDZYŃSKI M.                        religia/geografia

poniedziałek

8.50  – 9.35

5

GAPSKA W.                         matematyka, fizyka

poniedziałek

10.40-11.25

6

GEPPERT A.                                            biologia

poniedziałek

8:50 – 9:35

7

JANASZKIEWICZ M.                                j. polski

poniedziałek

10:45 – 11:25

8

JANKOWSKA Z.                              historia, wos

wtorek

14.30 – 15.15

9

KAZIEKO I.                            j.angielski,j.polski

piątek

11.35 – 12.20

10

KORPUT – RYBSKA E.                         j. angielski

środa

12:40 – 13:25

11 

KOWALEWSKA U.             chemia,  przedsiębior.

piątek

  10.40 – 11.25 

12 

KUCIŃSKA A.                                        j. polski

poniedziałek

9:50 – 10:35

13 

KUJAWA  M.                             chemia, biologia

środa

11.35-12.20

14 

MATUSZCZAK A.                            matematyka

wtorek

9.50 – 10.35

15 

MORAWSKA B.           j. niemiecki,  j. angielski

czwartek

12:40 – 13:25

16 

OLEJNICZAK H.                             matematyka

wtorek

10:40 – 11:25

17 

OŹDZIŃSKA J.                           plastyka, WOK

wtorek

12:40 – 13:25

18 

PAPROCKA B.                                         religia

poniedziałek

14.30 - 15.15

19 

PIOTROWIAK E.                              j. niemiecki

czwartek

13:35 – 14:20

20 

POŁOŃSKA A.                                       j. polski

poniedziałek

14.30 - 15.15

21 

RADOMSKA – WYPYCH K.                 j. angielski

środa

8.50  – 9.35

22 

SENGEBUSCH – MAŁECKA B.                 j. polski

środa

14:30 – 15:15

23 

SZCZEPKOWSKI J.          wychowanie fizyczne

piątek

11.35 - 12:20

24 

SZCZYRBA J.                                    j. angielski

poniedziałek

11:35 – 12:20

25 

SZUKAJ – GAMALCZYK K.                      j. polski

piątek

9:45 – 10.30

26 

WALCZAK P.                     wychowanie fizyczne

czwartek

14:30 – 15:15

27 

WESOŁOWSKA S.                          matematyka

wtorek

8:50 - 9.35

28 

WITKOWICZ G.                                  geografia

poniedziałek

9:45 – 10:30

29 

ZAWICHROWSKA A.        wychowanie fizyczne

piątek

11.35– 12:20