Akcja charytatywna

W ubiegłym roku, nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej poprzez sprzedaż płyt świątecznych nagranych przez grupę młodzieży. W tym roku również  chcielibyśmy uczestniczyć, w takiej formie niesienia pomocy innym – bardziej potrzebującym. Tegoroczny dochód organizatorzy przedsięwzięcia postanowili przeznaczyć na  letnie warsztaty wokalno – muzyczne dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji materialnej.

Talent to dar, o który trzeba dbać i pracować nad nim każdego dnia. Żeby się rozwijać, niezbędne są środki finansowe. Wiele dzieci obdarzonych talentem, wychowuje się w rodzinach, których nie stać na sfinansowanie prywatnych lekcji, warsztatów czy zakupu instrumentów. Spotykamy utalentowanych młodych ludzi wychowujących się bez rodzin, w miejscach, które zaspakajają ich podstawowe potrzeby, jednak nie są w stanie zapewnić im warunków do rozwijania ich pasji.

Należy podkreślić, że płyta powstała dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu młodych, równie utalentowanych artystów, rozumiejących potrzebę doskonalenia swoich umiejętności.

Czekamy na Wasze wsparcie.

Anna Arbszajtis