Obóz integracyjny klas I

Mazury znane są jako Kraina Tysiąca Jezior, nad jednym z nich w otoczeniu przepięknej przyrody znajduje się malownicza miejscowość Kretowiny, w której w dniach od 13 do 16 września 2022 na obozie integracyjnym przebywa młodzież klas pierwszych wraz z wychowawcami i trenerami oraz szkolnym pedagogiem i psychologiem sportu.

Kretowiny, to wyjątkowa miejscowość położona nad brzegiem jeziora Narie w pobliżu Ostródy. Dogodna lokalizacja na końcu półwyspu czyni obiekt w którym odbywa się integracja młodzieży, wymarzonym miejscem również do odpoczynku. Gwarantuje przestrzeń, brak smogu i ciszę, których tak brakuje w miastach. Głównym atutem jest rozbudowana struktura obiektu, co pozwala na realizację zajęć sportowych, przedmiotowych, a także spotkań klas z wychowawcami, pedagogiem i psychologiem sportu. Młodzież również ma okazję spotkać się z rówieśnikami przy ognisku, wziąć udział w tańcach integracyjnych, a także rywalizować podczas zajęć sportowych i przedmiotowej gry terenowej. Można by dużo jeszcze napisać, ale myślę, że zamieszczone zdjęcia oddają to, co się dzieje, a dzieje się dużo dobrych rzeczy. Zachęcam do obejrzenia zamieszczonej poniżej fotorelacji, która zostanie wzbogacona z dnia na dzień. 

/Marcin Budzyński/