Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole

Tradycją naszej szkoły, są obchody Dnia Edukacji Narodowej, podczas których jest obecna Społeczność Szkolna XI Liceum Ogólnokształcącego im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy. Ten wyjątkowy dzień, został podkreślony szkolną akademią, podczas której p. Dyrektor mgr Mirosław Chojecki podkreślił ważna rolę w edukacji naszej szkoły dwóch filarów: nauczycieli oraz trenerów. To dzięki ich zaangażowaniu, młodzież naszej szkoły może osiągnąć wysokie wyniki zarówno w nauce jak i sporcie.

Za to wszystko społeczność uczniowska podziękowała przede wszystkim swoją obecnością, a klasa 1dp dodatkowo swoim zaangażowaniem w przygotowanie przedstawienia, które rozbawiło całą publiczność.

W imieniu wszystkich nauczycieli oraz trenerów pragnę podziękować za serdeczne życzenia, kwiaty i miłe słowa wypowiedziane w tym szczególnym dniu.

Nic dodać, nic ująć, "serce rośnie..."!

/Marcin Budzyński/