Postaw na przedsiębiorczość

"Postaw na przedsiębiorczość" to projekt społeczny realizowany w ramach platformy "Zwolnieni z teorii"

W ramach tego projektu uczniowie klas drugich naszej szkoły wzięli udział w w webinariach poświęconych finansom i kreowaniu marki osobistej. 

Pierwsze webinarium poprowadziła pani Sandra Martynów - trener biznesu, a tematem webinarium było zagadnienie: "Czy pieniądze dają szczęście?"

 

Sandra Martynów - praktyk planowania finansowego. Autorka książki „Niezbędnik Finansowy. Jak dogadać się z pieniędzmi i żyć z nimi w zgodzie”. Autorka publikacji oraz współautorka kilku kolejnych książek. Właścicielka Pracowni Rozwoju Osobistego „Dla Ciebie”. Członkini Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Trener komunikacji opartej na empatii, trener FRIS®. Trener mentalny. Certyfikowany trener biznesu Brian Tracy International. Mentor

 

Drugie webinarium poprowadziła pani Anna Diller, a poświęcone było kreowaniu marki osobistej.

Anna Diller - założycielka Rozwijalni Kobiet – społeczności, w której spotkaniach przez ostatnie 5 lat wzięło udział wiele tysięcy przedsiębiorczych kobiet z Wielkopolski. Prowadzi wywiady z przedsiębiorcami z różnych branż pod nazwą #ankadośniadanka. Od 2018 roku zaangażowana w rozwój polskiej marki z branży eko o nazwie Organiclife gdzie zarządza zespołem ponad 1600 osób. 

Webinaria prowadzone były w sposób ciekawy, a treści zawarte w nich mogą pomóc młodemu człowiekowi w ukierunkowaniu swojej ścieżki zawodoweji osobistej

/Urszula Kowalewska/