Warsztaty z doradcą zawodowym.

W czwartek, 21 kwietnia 2016 roku, gościliśmy w naszej szkole Panią Natalię Sławatycką, doradcę zawodowego z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Bydgoszczy. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas pierwszych XI LOMS. Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia dotyczące zainteresowań i predyspozycji uczniów  oraz planowania kariery edukacyjnej i zawodowej.  Młodzież chętnie i z dużym zainteresowaniem brała udział w ćwiczeniach wykonując testy i zadania określające obszar ich możliwości zawodowych. Spotkanie uświadomiło młodym ludziom potrzebę właściwego planowania swojej drogi edukacyjnej i zawodowej. Liczymy na ścisłą współpracę i kolejne spotkania w ramach edukacji zawodowej młodzieży.

Organizator: Zdzisława Jankowska