Bydgoskie Ekspresje Malarskie 2016

Nasza szkoła kolejny już raz wzięła udział w XIII edycji Bydgoskich Ekspresji Malarskich 2016 realizowanych w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych pod opieką artysty malarza Waldemara Zyśka, który reprezentuje Młodzieżowy Dom Kultury nr 4.

Wraz z artystą współtworzymy projekt "Tworzę, więc jestem". Klasy gimnazjalne:1b,2a,2b,3a,3b mogły dowiedzieć się wiecej o pracy artysty, wysłuchac prelekcji "Spotkań ze sztuką" i wykonać prace plastyczne.

Prace uczniów zostaną zaprezentowane podczas Drzwi otwartych Szkoły. Wybrani uczniowie pod opieką artysty będą dalej mogli rozwijać swój talent i reprezentować szkołę w malarskich plenerach Starego Miasta Bydgoszczy oraz w siedzibie MDK nr 4. Dziękujemy panu Waldemarowi Zyśkowi za współpracę.

Joanna Oździńska