DWA MEDALE STRZELCÓW NA MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

1. czerwca rozpoczęły się w Tarnowie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w konkurencjach poza Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży i zawody Złoty Muszkiet, Złota Krócica.

Już pierwszego dnia zawodów mamy dużo powodów do radości. Dwie drużyny ZAWISZY Bydgoszcz, w których startowali uczniowie naszego liceum wywalczyli medale.

Po równym strzelaniu Martyna Przybyłowska i Adrian Augustynowicz (oboje 306,4) wywalczyli złoty medal MPJm wygrali z przewagą ponad 2 punktów nad parą Kaliber Białystok (Weronika Puchalska i Michał Januszewski wynik łączny 310,0).

Brązowy medal wywalczyła Wiktoria Bujna (304,2) razem z Kajetanem Krzanowskim (295,1).

Trzeci zespół w składzie Weronika Piasecka i Aleksander Chrześcijański zajęli wspaniałe 6. miejsce.

Pomimo ciężkich warunków i gorąca zawodnicy świetnie sobie poradzili, gratulujemy wyników i czekamy na następne.