Europejski Festiwal Lekkooatletyczny

XV Europejski Festiwal Lekkoatletyczny

  • BYDGOSZCZ CUP

14 czerwca 2015

 

XV Europejski Festiwal Lekkoatletyczny BYDGOSZCZ CUP 14.06.2015r. jest jedną z najbardziej oczekiwanych imprez lekkoatletycznych w Polsce. W tegorocznym Festiwalu 14 czerwca swój udział potwierdziły największe gwiazdy polskiej lekkiej atletyki: Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow, Marika Popowicz, Paweł Wojciechowski, Karol Zalewski, Robert Urbanek i Dominik Bochenek. Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy i zwracamy się do Was z prośbą o aktywny udział w tej imprezie. Organizatorzy w ramach Klubu Kibica, przygotowali nieodpłatne wejściówki na stadion.

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO KRÓLOWEJ SPORTU !!!

Zapraszamy szkoły, gminy, stowarzyszenia, placówki wychowawcze, kluby sportowe oraz rodziny do współtworzenia tego niezwykłego, sportowego wydarzenia.

START:

  • godzina 13:00 - Miasteczko sportowe i zawody dla dzieci

  • godzina 18:00 - Europejski Festiwal Lekkoatletyczny z udziałem polskich i  zagranicznych gwiazd

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: bydgoszcz-cup-2015@wp.pl

lub na fax. Biura Organizacyjnego Imprezy (52 341 71 76) do 11 czerwca 2015r. Do zgłoszenia prosimy dołączyć wypełnionąKartę Klubu Kibica (załącznik).

 

 

Ze sportowymi pozdrowieniami

Organizatorzy

Załaczniki do pobrania:

- karta zgłoszeniowa Klubu Kibica

- klub kibica