"Jak Bydgoscy Olimpijczycy...!" - ślubowanie klas pierwszych XI LOMS w Bydgoszczy

3 października 2023 roku słowami Eleanor Roosevelt: Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń", rozpoczęliśmy uroczystość ślubowania klas pierwszych XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy, którą poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.W tradycję naszej szkoły wpisany jest fakt, że po przemówieniu dyrektora szkoły, p. Mirosława Chojeckiego,  przewodniczący klas, jako reprezentanci społeczności uczniowskiej,  składają ślubowanie na sztandar naszej szkoły.
Na zakończanie uczniowie klas pierwszych mieli okazję wysłuchać bardzo ciekawej historii z życia swoich trenerów: p. Karoliny Bietrackiej, p. Radosława Kwasigrocha oraz p. Kacpra Wróblewskiego,  którzy kilka lat temu ukończyli z sukcesem XI LOMS, a obecnie są już trenerami zasilającymi spore grono pedagogiczne naszej szkoły.To ważne szkolne wydarzenie szczególnie dla naszych tegorocznych pierwszoklasistów zostało upamiętnione na zdjęciach, które można zobaczyć poniżej.