Mistrzostwa XI LOMS w Halowej Piłce Nożnej

 

Dnia 11.12.2014 r. w naszej szkole odbyła się druga edycja Mistrzostw XI LOMS w Halowej Piłce Nożnej. Jak w zeszłym roku rozgrywki cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Do gry przystąpiło 16 drużyn- reprezentantów klas XI LO.

 

 

III miejsce zajęli chłopcy z klasy 2E – Prowokatorzy – którzy okazali się „czarnym – siatkarskim koniem zawodów”, eliminując z rozgrywek o miejsca medalowe ekipy klas piłkarskich.

II miejsce wywalczyli reprezentanci klasy 3C – Dżewa –zwycięzcy zeszłorocznych rozgrywek.

I miejsce – zajęła reprezentacja klasy 3D – Weltmeister – którzy od pierwszego meczu w fazie grupowej zostali niekwestionowanym liderem – prowadząc konsekwentną grę , która zaprowadziła ich na najwyższe podium. Nie bez znaczenia jest też fakt, że do samego końca rozgrywek w walce o złoto Weltmeister wspierała wychowawczyni – pani Ewelina Piotrowiak.

 

Gratulujemy zwycięzcom.

 

 autor: A. Zawichrowska