Sprawozdanie z podsumowania Międzyszkolnego Konkursu Literackiego: Moja przygoda ze sportem

W czwartek trzeciego kwietnia  o godzinie 15.00,  w sali 104, odbyło się w naszej szkole podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Literackiego Moja Przygoda ze Sportem.  Była to już jego druga edycja. Konkurs zainicjowały i zorganizowały: mgr Beata Sengebusch – Małecka i mgr Katarzyna Szukaj – Gamalczyk.

Literackie zmagania sportowców cieszyły się tym razem większym zainteresowaniem niż w ubiegłym roku. Wzięli w nich udział uczniowie z VII, IX, III i XI LO. Na zwycięzców czekały statuetki z nazwą naszej szkoły, dyplomy i nagrody rzeczowe.  Każdy uczestnik konkursu otrzymał też dyplom oraz akcesoria papiernicze z logo szkoły. Podobne upominki  wraz z  podziękowaniami za opiekę nad uczniami przygotowaliśmy dla nauczycieli – opiekunów.

Przyznaliśmy I, II i dwa III miejsca oraz jedno wyróżnienie.

I miejsce zajął Szymon Strychalski z III LO. Warto dodać, że w ubiegłym roku był zdobywcą II miejsca.

II miejsce zajęła uczennica XI LO – Justyna Ałtyn z klasy IIIA

III miejsce przypadło Laurze Szymanik z VII LO i  Annie Sikorskiej z XI LO – klasa IE.

Wyróżniona została: Laura Rozmarynowska z IX LO.

Na uroczystości podsumowania honorowym gospodarzem był pan dyrektor Mirosław Chojecki, który przedstawił specyfikę placówki oraz wręczył podziękowania, nagrody i wyróżnienia. Z inicjatywy pana Dyrektora mogliśmy nagrodzić zwycięzców oryginalnymi statuetkami z nazwą naszej szkoły a także przekazać wszystkim materiały promujące naszą placówkę.

Uroczystość prowadził uczeń klasy IIIC – Patryk Zaworski.  Pani Anna Nowak przygotowała film o naszej szkole, a czas urozmaiciła nam  swoim śpiewem Natalia Nyklewicz z klasy IIIA.

Na wszystkich przybyłych czekał też  mały poczęstunek, przygotowany przez organizatorów.

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych i literackich.

Organizatorzy: Beata Sengebusch - Małecka, Katarzyna Szukaj - Gamalczyk