X Muza po angielsku

Uczniowie   naszego   gimnazjum  biorą  udział  w  warsztatach  filmowych  

X MUZA PO ANGIELSKU

organizowanych przez nauczycieli XV LO w Bydgoszczy.

W trakcie 4  spotkań oprócz podnoszenia kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim, uczniowie biorą udział w warsztatach prowadzonych przez brytyjskich aktorów w zakresie ruchu i gry scenicznej, realizacji krótkiej formy filmowej, analizy wybranych nurtów i tendencji światowej kinematografii, krytycznego odbioru sztuki filmowej. Brzmi poważnie? 
Pierwsze warsztaty za nami. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Atmosfera spotkania była fantastyczna. Spotkanie poprowadzone w sposób arcyciekawy, od przedstawienia w języku angielskim poprzez zabawne ćwiczenia na scenie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie  18 marca.

 

  Gry sceniczne