Nauczyciele i trenerzy XI LOMS 2020/2021
Nazwisko i imię |
Przedmiot |
Nazwisko i imię |
Przedmiot |
Arbszajtis Anna |
historia, wos |
Lewandowski Jacek |
trener - lekkoatletyka |
Banachowicz Anna |
n-el bibliotekarz, informatyka |
Matuszczak Agata |
matematyka |
Baraszkiewicz Paweł |
trener - kajakarstwo |
Maziarz Szymon |
trener - piłka nożna |
Bartelak Jerzy |
edu. dla bezpiecz.,historia |
Minda Mateusz |
psycholog sportu |
Bełka-Siemion Aneta |
trener - wioślarstwo |
Morawska Barbara |
j. niemiecki, j.angielski |
Bożejewicz Ludmiła |
j. niemiecki, j.angielski |
Nowak Anna |
pedagog |
Budzyński Marcin |
geografia, religia |
Nowakowski Waldemar |
trener - wioślarstwo |
Dziekoński Rafał |
trener - wioslarstwo |
Olejniczak Hanna |
matematyka |
Chojecki Mirosław |
Dyrektor szkoły historia, wos |
Osiński Daniel |
trener - piłka nożna |
Krygier Rafał |
trener |
Osiński Wiktor |
trener - piłka nożna |
Gapska Weronika |
matematyka, fizyka |
Oździńska Joanna |
zajęcia artystyczna |
Gąsior Rafał |
trener - piłka siatkowa |
Paluszczak Tomasz |
trener - kajakarstwo |
Geppert Agata |
biologia |
Paprocka Beata |
religia |
Graduszewski Adam |
trener - strzelectwo |
Piotrowiak Ewelina |
język niemiecki |
Gruszka Piotr |
trener – piłka nożna |
Połońska Anna |
język polski, informatyka |
Hoffmann Artur |
trener - piłka siatkowa |
Radomska-Wypych Kinga |
język angielski |
Janaszkiewicz Małgorzata |
język polski |
Rogóż Tomasz |
trener - piłka nożna |
Jankowska Zdzisława |
historia, wos |
Ruczyński Michał |
trener - kajakarstwo |
Jankowski Łukasz |
trener - piłka nożna |
Sengebusch-Małecka Beata |
język polski, wok |
Juhnke Maciej |
trener - kajakarstwo |
Sierocki Paweł |
trener - kajakarstwo |
Kara Daniel |
trener - kajakarstwo |
Słowiński Mariusz |
trener - kajakarstwo |
Kazieko Izabela |
język angielski, język polski |
Stefańska Malwina |
trener - lekkoatletyka |
Kiełpinska Anna |
wychowanie do życia w rodzinie |
Szczepkowski Jan |
trener - kajakarstwo |
Klawitter Mateusz |
trenerm- Wwioslarstwo |
Szczyrba Joanna |
język angielski |
Kopczyk Agata |
trener - piłka siatkowa |
Szukaj-Gamalczyk Katarzyna |
język polski, etyka |
Korput-Rybska Ewa |
język angielski |
Walczak Piotr |
wychowanie fizyczne |
|
trener - piłka siatkowa |
Wesołowska Sylwia |
matematyka |
Kowalewska Urszula |
chemia, przedsiębiorczość |
Witkowicz Grażyna |
geografia |
Kucińska Aneta |
język polski |
Zaparucha Bartosz |
trener - piłka siatkowa |
Kujawa Marta |
biologia, chemia |
Zawichrowska Anna |
wychowanie fizyczne |
Kwiatkowski Maciej |
trener - piłka siatkowa |
Zgorzelak Marcin |
trener - wioślarstwo |
Landowska Agnieszka |
Wicedyrektor szkoły historia, wos |
Szymczak Patryk |
trener |
Żurawicz Damian |
trener |