Dyżury nauczycieli przedmiotowych oraz nauczycieli zajęć sportowych
XI LOMS - rok szkolny 2023/2024
(IX 2023- IV 2024)
( nauczyciele pozostają do dyspozycji Rodziców w pokoju nauczycielskim osobiście
oraz pod numerem telefonu 52 341 34 48 )
( nauczyciele zajęć sportowych pozostają do dyspozycji Rodziców na obiektach sportowych)
nauczycieli poszczególnych przedmiotów
|
|
L.p. |
Nazwisko nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godzina dyżuru |
1 |
ARBSZAJTIS A. historia |
poniedziałek |
4. lekcja 9:45 - 10:30 |
2 |
ANKLEWICZ A. j. angielski |
poniedziałek |
7. lekcja 12:40 - 13:25 |
3 |
BARTELAK J. edb.dla bezpieczeństwa/his. |
piątek |
4. lekcja 9:45 – 10:30 |
4 |
BUDZYŃSKI M. religia/geografia |
środa |
9. lekcja 14:30 – 15:15 |
5 |
GAPSKA W. matematyka |
wtorek |
5. lekcja 10.40-11.25 |
6 |
GARBULSKI M. fizyka |
poniedziałek |
9. lekcja 14:30 - 15:15 |
7 |
GEPPERT A. biologia |
środa |
9. lekcja 14.30 – 15.15 |
8 |
JANASZKIEWICZ M. j. polski |
wtorek |
4. lekcja 9:45 – 10:30 |
9 |
JANKOWSKA Z. historia/ WOS |
wtorek |
3. lekcja 8:50 – 9:35 |
10 |
KAZIEKO I. j.angielski |
wtorek |
4. lekcja 9.45 – 10.30 |
11 |
KOWALEWSKA U. chemia/ przedsiębior. |
poniedziałek |
11. lekcja 16:10 – 16:55 |
12 |
KUCIŃSKA A. j. polski |
wtorek |
7. lekcja 12:40 – 13:25 |
13 |
KUJAWA M. biologia/chemia |
środa |
5. lekcja 10.40-11.25 |
14 |
LANDOWSKA A. historia |
czwartek |
9. lekcja 14:30 - 15:15 |
15 |
ŁABENDA M. j. angielski |
piątek |
4. lekcja 9.45-10.30 |
16 |
MATUSZCZAK A. matematyka |
piątek |
7. lekcja 12:40 – 13:25 |
17 |
MORAWSKA B. j. niemiecki/ j. angielski |
czwartek |
6. lekcja 11:35 – 12:20 |
18 |
OLEJNICZAK H. matematyka |
wtorek |
3. lekcja 8:50 – 09:35 |
19 |
OPARKA B. j. polski |
środa |
7. lekcja 12:40 - 13:25 |
20 |
OŹDZIŃSKA J. plastyka |
wtorek |
3. lekcja 8:50 – 9:35 |
21 |
PAPROCKA B. religia |
czwartek |
9. lekcja 14.30 – 15.15 |
22 |
PIOTROWIAK E. j. niemiecki |
poniedziałek |
6. lekcja 11:35 – 12:20 |
23 |
POŁOŃSKA A. j. polski |
piątek |
7. lekcja 12:40– 13:25 |
24 |
RADOMSKA – WYPYCH K. j. angielski |
czwartek |
5. lekcja 10:40 – 11:35 |
25 |
SENGEBUSCH – MAŁECKA B. j. polski |
poniedziałek |
8. lekcja 13:35 – 14:20 |
26 |
SZCZYRBA J. j. angielski |
piątek |
5. lekcja 10:40 – 11:35 |
27 |
SZUKAJ – GAMALCZYK K. j. polski |
wtorek |
5. lekcja 10.40 – 11.25 |
28 |
SZYMAŃSKI B. historia i teraźniejszość |
piątek |
6. lekcja 11:35-12:20 |
29 |
WALCZAK P. wychowanie fizyczne |
piątek |
7. lekcja 12:40– 13:25 |
30 |
WESOŁOWSKA S. matematyka |
wtorek |
9. lekcja 14:30 - 15:15 |
31 |
WITKOWICZ G. geografia |
poniedziałek |
3. lekcja 9:45 –10:30 |
32 |
ZAPORSKA K. j. niemiecki |
czwartek |
10. lekcja 15:25 - 16:10 |
33 |
ZAWICHROWSKA A. wychowanie fizyczne |
piątek |
4. lekcja 09:40– 10:35 |
34 |
KAPELA ARKADIUSZ wychowanie fizyczne |
środa |
8. lekcja 13:35 – 14:20 |
Dyżury nauczycieli zajęć sportowych XI LOMS - I semestr roku szkolnego 2023/2024
( nauczyciele pozostają do dyspozycji Rodziców na obiektach sportowych)
Lp. |
Nazwisko nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godzina dyżuru |
|
Anaszewicz Michał |
poniedziałek |
16:00 - 17:00 |
|
Andrzejak Krzysztof |
poniedziałek |
17:00 - 18:00 |
|
Bełka-Siemion Aneta |
piątek |
9 lekcja 14:30 – 15:15 |
|
Bietracka Karolina |
środa |
15:00 - 16:00 |
|
Bławat Damian |
środa |
9 lekcja 14:30 – 15:15 |
|
Bręczewski Andrzej |
piątek |
17:00 - 18:00 |
|
Dziekoński Rafał |
czwartek |
12 lekcja 17:00 –17:45 |
|
Gąsior Rafał |
poniedziałek |
11 lekcja 16:10 –16:55 |
|
Glaza Patryk |
poniedziałek |
12 lekcja 17:00 –17:45 |
|
Gościniak Maciej |
poniedziałek |
10 lekcja 15.20-16.05 |
|
Graduszewski Adam |
poniedziałek |
16:00 - 17:00 |
|
Grygrowicz Łukasz |
piątek |
4 lekcja 9:45 – 10:30 |
|
Hoffmann Artur |
środa |
10 lekcja 15.20-16.05 |
|
Juhnke Maciej |
wtorek |
13 lekcja 17:50 –18:35 |
|
Kania Oliwia |
poniedziałek |
17:00 - 18:00 |
|
Kara Daniel |
piątek |
4 lekcja 9:45 – 10:30 |
|
Kmiecik Szymon |
wtorek |
9 lekcja 14:30 – 15:15 |
|
Krygier Rafał |
wtorek |
5 lekcja 10:40 – 11:35 |
|
Kubiak Bartosz |
piątek |
5 lekcja 10:40 – 11:35 |
|
Kwasigroch Radosław |
czwartek |
9:00 - 10:00 |
|
Kwiatkowski Maciej |
czwartek |
17:00 - 18:00 |
|
Lewandowski Jacek |
czwartek |
5 lekcja 10:40 – 11:35 |
|
Marchwant Przemysław |
piątek |
10:00 - 11:00 |
|
Mazur Piotr |
czwartek |
9:00 - 10:00 |
|
Niebudek Sylwester |
poniedziałek |
17:00 - 18:00 |
|
Nowakowski Waldemar |
poniedziałek |
4 lekcja 9:45 – 10:30 |
|
Osiński Daniel |
wtorek |
8 lekcja 13:35 – 14:20 |
|
Rogóż Tomasz |
piątek |
16:30 - 17:30 |
|
Ruczyński Michał |
wtorek |
13 lekcja 17:50 –18:35 |
|
Sierocki Paweł |
piątek |
4 lekcja 9:45 – 10:30 |
|
Słowiński Mariusz |
środa |
9 lekcja 14:30 – 15:15 |
|
Szewczyk Agnieszka |
wtorek |
15:00 - 16:00 |
|
Szymczak Patryk |
środa |
15:00 - 16:00 |
|
Wróblewski Kacper |
wtorek |
17:00 - 18:00 |
|
Zaparucha Bartosz |
czwartek |
16:00 - 17:00 |
|
Żurawicz Damian |
środa |
7 lekcja 12:40 – 13:25 |